Práca, na ktorú môžete byť hrdý

Autor: Z respectu | 1.2.2019 o 13:56 | Karma článku: 1,01 | Prečítané:  227x

Zimná zasnežená krajina a otec na prechádzke so zvedavou dcérkou. Takto vyzerá netradičný nový spot v rámci náborovej kampane pre PSS z dielne Respect APP. 

Kampaňové video sa odohráva v krásnej prírode zimných Donovalov. Malé dievčatko je na prechádzke so svojím otcom a kráti si čas hádaním, čo jej otec vlastne robí. Po tom, čo sa jej napriek nápovedám nepodarí odhaliť charakter jeho práce, otec ukáže na dom, ktorý by tu bez neho nestál.  

„Týmto spôsobom sme chceli apelovať na hrdosť, ktorú môže práca obchodného zástupcu pre PSS vyvolať. V reálnom svete je vidieť jej výsledky, ktorými sa dá pochváliť,“ hovorí Kamil Timura, riaditeľ odbytu Prvej stavebnej sporiteľne. Radosť zo svojej práce túži mať asi každý. Pri takomto druhu práce teší aj to, že pomáha ľuďom budovať teplo ich domova. Okrem toho prináša množstvo ďalších výhod.

 „Zo spotu je cítiť najmä ľudskosť, hádankovú hru sme postavili na detskej naivite. Napriek zimnej vizualite aj po pozretí spotu ostáva hrejivý pocit.“ vysvetľuje Peter Michalka, ktorý kreatívne túto kampaň viedol. „S režisérom Martinom Kazimírom sa nám rýchlo podarilo naladiť sa na spoločnú vlnu a vznikol tak veľkolepý spot s množstvom dronových záberov, ktorý si dokázal uchovať intímnu atmosféru.“  

Ochodným zástupcom sa môžete stať aj vy. Viac na www.pracapss.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?