10 rokov Respectu

Autor: Z respectu | 29.9.2014 o 13:14 | (upravené 29.9.2014 o 13:48) Karma článku: 2,46 | Prečítané:  534x

Keď sme začínali, povedali sme si, že to skúsime na tri mesiace a keď to nepôjde, zavrieme to. Odvtedy prešlo desať rokov. Najprv sme mali "agentúru" v byte u Yolky. Chodili sme tam akože do práce každé ráno, robili na požičaných počítačoch a keďže mala málo stoličiek, sedeli sme na vedre. Dnes sedíme v Rade pre reklamu, Art Directors Clube, či v Klube reklamných agentúr Slovenska. Teda nesedíme, ale sme aj celkom aktívni.

Vďaka rozhľadeným klientom môžete naše práce vidieť kade tade po Európe, od krajín bývalej Juhoslávie až po Škandináviu, mohli sme vytvoriť tretiu najúspešnejšiu HR kampaň na svete pre nadnárodného klienta, máme ocenenia vo všetkých kategóriách Zlatého klinca (dokonca sa naša reklama stala najlepšou v jeho dvadsaťročnej histórii), máme niekoľko zahraničných cien… Teší nás to. Teší nás, že sme našli klientov, pre ktorých nie sme len jedným z dodávateľov, ale sme partnermi v komunikácii. Pre mnohých pracujeme niekoľko rokov, rekordmanom je značka Tento, na ktorej robíme prakticky od vzniku Respect APP, spolu oslavujeme desiate výročie.

Ale nie je to len desať rokov, kolegov, či kancelárií, sú to tisíce mailov (Ondrej Štefánik ich dostal 24 tisíc) a každý mail v sebe ukrýva príbeh, niekedy vážny, inokedy celkom vtipný. Tých historiek je mnoho a spomíname na ne v týchto dňoch s nostalgiou. Ďakujeme všetkým klientom, s ktorými sme mohli pracovať, všetkým kolegom, ktorých sa v našej agentúre vystriedali desiatky, našim konkurentom, ktorí nás tiež hnali vpred a našim trpezlivým rodinným príslušníkom. Sme radi, že ste si mnohí našli čas a oslávili ste naše výročie s nami (všetky fotky z oslavy sú tu,). Veríme, že sa uvidíme skôr ako o ďalších 10 rokov.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Veľkolepý nástup, výslnie a pád. Prečo veľké strany neprežijú svojich lídrov

Výmena lídra nie je kľúčom k dlhšej životnosti strany. Funguje len pri menších stranách, v Smere by mohla znamenať rýchly zánik.

KOMENTÁRE

Smer bez Fica nemá logiku

Životnosť strán ako Smer sa odvíja od popularity zakladateľa.


Už ste čítali?